بهترین ابزارها برای یافتن کلمات کلیدی در سال ۲۰۲۰

بهترین ابزارها برای یافتن کلمات کلیدی در سال ۲۰۲۰

بهترین ابزارها برای یافتن کلمات کلیدی در سال ۲۰۲۰

در حال حاضر همه ما کمابیش می‌دانیم که عنصر کلمه کلیدی کمک شایانی به موقعیت مقاله ما می‌کند. به همین دلیل برای هر مقاله خود به دنبال بهترین کلمه کلیدی می‌گردیم. آیا به دنبال بهترین ابزارها برای یافتن کلمات کلیدی در وبسایت وردپرسی خود هستید؟ به کار بردن کلمه کلیدی برای رشد ترافیک سایت شما حیاتی است. این کار به شما کمک می‌کند یک محتوای عالی بنویسید تا ترافیک جستجوی طبیعی در سایت شما افزایش یابد.
چالشی که بوجود می‌آید این است که جستجوی کلمات کلیدی در وردپرس می‌تواند دشوار باشد خصوصا اگر تقریبا در زمینه‌ی سئو (بهینه‌سازی موتور جستجو) تازه‌کار هستید. در این مقاله بهترین ابزارها برای کلمات کلیدی را که متخصصان برای افزایش ترافیک وبسایت خود از آن استفاده می‌کنند، با شما به اشتراک می‌گذاریم.

ابزار تحقیقی سئو چیست؟

ابزار تحقیقی سئو به شما کمک می‌کند تا ایده‌های مربوط به عنوان را که مردم در موتورهای جستجویی همچون گوگل به دنبال آن‌ها هستند ،بیابید.
این کار کمک می‌کند تا ایده‌های مربوط به محتوا را که مشتریان شما به دنبال آن‌ها هستند دریابید. شما می‌توانید برای استراتژی محتوای خود برنامه‌ریزی کنید تا آن عناوین را در پست‌های بلاگ و صفحات فرود خود پوشش دهید.

بهترین ابزارها برای یافتن کلمات کلیدی

ابزار تحقیق کلمه‌ی کلیدی همچنین به شما کمک می‌کنند تا در زمانی که رقبای شما در رتبه‌بندی بالا قرار دارند، کلمات کلیدی را از حالت قفل درآورید. سپس می‌توانید محتوای خود را با توجه به آن کلمات کلیدی هدف ارتقا دهید و ترافیک آن‌ها را بدزدید و از آن خود کنید. حال به کمک هم به بررسی بهترین ابزارها برای یافتن کلمات کلیدی می‌پردازیم.

Answer ThePublic سایت

یکی دیگر از بهترین ابزارها برای یافتن کلمات کلیدی، Answer ThePublic است که کمی متفاوت‌تر از اکثر ابزارهای جستجوی کلمات کلیدی در وردپرس عمل می‌کند و نتایج را در یک فرمت بصری زیبا به نمایش می‌گذارد (با این حال شما می‌توایند این موارد را در یک لیست مشاهده کنید و فایل csv را از میان نتایج دانلود کنید).

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید